STOLLER TÜRKİYE

FARKLI DÜŞÜNMEK

Firma Jerry Stoller tarafından kurulmuş olup, bitkilerin verimliliğini arttırmak için yenilikçi çözümler sunmayı hedeflemektedir. Jerry Stoller, uluslararası alanda bitki gelişimi ve beslenmesi konusunda lider bir otorite olarak tanınmakta ve bu özelliği Stoller’in yıllar boyu büyümesinde önemli bir rol oynamaktadır. Merkezi Houston, Texas’da bulunan Stoller Grubunun şu anda dünyanın dört bir yanında 50’den fazla ülkede 900’ün üzerinde çalışanı ve 16 ülkede fabrikaları bulunmaktadır. 

Stoller ürünlerinin farkı bitki fizyolojisine olan hakimiyet ve bitki gelişim süreçlerindeki tecrübesinden gelmektedir. Sadece Stoller ürünleri sezon içinde zor koşullarda bile bitki gelişimini en üst seviyeye taşıyan teknolojiye sahiptir. 

 

ULUSLARARASI POZİSYON

1972’de satışlarını Kuzey Amerika’nın ötesine taşıyan Stoller, büyüme potansiyelini, bitkisel üretim çeşitliliklerini ve uygun ortaklık fırsatlarını temel alarak küresel ayak izini ve ürün portföyünü geliştirmeye devam etmiştir. Bu gün Stoller satışlarının % 80’inden fazlası uluslararası satışlarından gelmektedir.

Beş kıtada her ülkede üreticiler zorlu hava koşulları, kuraklık, tuzluluk, toprak koşulları gibi zorluklarla karşı karşıyalar. Stoller uzmanları bu şartları Stoller teknolojisini kullanmak için bir avantaj olarak görmektedir. Bu bakış açısı firmayı global olarak bitkisel üretimi arttıran bir firma haline getirmektedir.

Scroll to Top